Вінницька «Нива» зіграла у нічию з командою з Київщини

Вінницька «Нива» зіграла із «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки, села неподалік столиці. Матч завершився рахунком 2:2. Зазначають, що гра ула доволі рівною, проте вінничани все ж більше атакували.
На 25 хвилині суперники виконали результативну атаку і влучним ударом з лінії карного майданчику було відкрито рахунок. Пізніше гол вінничан не було зараховано через офсайд.
На 37-ій хвилині Віктор Георгієв вирівняв рахунок у зустрічі ударом з близької відстані. На 47-ій хвилині суперники відправили м’яч у сітку, коли той «відскочив» від воротаря вінничан.
На 75 хвилині зі штрафного Володимир Кучер влучно пробив у дальній кут. Окрім цього арбітр не зарахував гол у ворота «Ниви», який біло забито з офсайду.