На Вінниччині слідчі повідомили про підозру керівниці підприємства, яка допустила забруднення місцевої річки стічними водами

[ad_1]

27 березня слідчі слідчого управління обласного главку поліції за процесуального керівництва прокуратури Вінницької області повідомили про підозру 54-річній жінці, яка допустила забруднення місцевої річки стічними водами.

На Вінниччині слідчі повідомили про підозру керівниці підприємства, яка допустила забруднення місцевої річки стічними водами, фото-1

В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що 54-річна підозрювана, очолюючи комунальне підприємство в Жмеринському районі, усвідомлюючи, що її дії завдають шкоду екосистемі, допустила скид небезпечних стічних вод до місцевої водойми.

Своїми протиправними діями керівниця завдала шкоди навколишньому середовищу.

Дії правопорушниці слідчі кваліфікували за ч. 1 ст. 242 (порушення правил охорони вод (водних об’єктів), що спричинило забруднення поверхневих вод і створило небезпеку для довкілля) Кримінального кодексу України.

За такий злочин передбачене покарання – штраф від однієї тисячі до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, або обмеження волі на той самий строк.

Джерело: https://vn.npu.gov.ua/

[ad_2]

Источник: 0432.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *