Втягнули у заняття проституцією понад 80 жінок: на Вінниччині викрили групу сутенерів і ліквідували мережу місць розпусти

[ad_1]

Втягнули у заняття проституцією понад 80 жінок: на Вінниччині викрили групу сутенерів і ліквідували мережу місць розпусти

Злочинна група діяла на території 15-ти областей держави та в місті Києві.

Організатором виявився 40-річний житель Дніпра. До сутенерської діяльності залучив ще 13 спільників. Зловмисники облаштували 28 місць розпусти на території столиці та в 15-ти областях держави. Про це повідомляють на сайті Нацполіції Вінниччини.

Поліцейські встановили понад 80 жінок, які працювали на учасників організованої злочинної групи та надавали сексуальні послуги, вартість яких становила від 800 гривень до 5 000 гривень.

18 січня правоохоронці провели понад 40 санкціонованих обшуків на території 15-ти областей держави та у столиці. Серед вилученого за місцями проживання фігурантів та в приміщеннях, де надавалися сексуальні послуги – близько півмільйона гривень, які учасники отримали за надання сексуальних послуг, віртуальне АТС (технологія, яка дає можливість об’єднати всі телефонні номери компанії в єдину корпоративну мережу), що використовувалась для приховування реальних телефонних номерів учасників злочинної групи.

Окрім того, у всіх місцях розпусти знайдено приховані відеокамери, запис з яких передавався на сервер організатора злочинної діяльності. Поліцейські вилучили відеотехніку та сервер зі збереженими відеофайлами.

Під час проведення обшуків у помешканні організатора злочинної групи, спільниця намагалась винести його особистий ноутбук, понад 300 тисяч гривень, “чорнові” записи та документи.

Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), ч. 2 ст. 302 ( Створення або утримання місць розпусти і звідництво) та ч. 3 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Організатору та всім членам організованої злочинної групи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

Джерело

[ad_2]

Источник: 0432.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *