АКРИЛ, МАСЛО І ТРІШКИ ПСИХОДЕЛІКИ – ВІННИЦЬКІ ХУДОЖНИКИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЮ НЕЗВИЧАЙНУ ВИСТАВКУ

 Вінниця – місто талантів, де кожен день можна відкрити для себе нові неймовірні особистості.
Продемонструвати бачення свого світу через призму власної творчості вирішили вінницькі художники – Слободинська Катерина та Дронський Микола. Їх виставка тривала майже два тижні і відкрила відвідувачам незвичний світ, який живе у просторі їх фантазій, повідомляє Інформаційна Вінниччина.
Катерина малює з трьох років, хоч академічної художньої освіти і не отримувала, а ця виставка для неї була першою. Каже, що спочатку планувала організовувати її самостійно, проте потім зустріла товариша і процес пришвидшився.
«Я хотіла показати світ своїми очима. Кожен художник, кожна людина бачить життя по-своєму. Загалом це романтика, краса – як я бачу це через призму своїх образів», – поділилась думками художниця.
Катерина працює у техніці акрилового живопису з додаванням глітерів, акрилового золота та поталі. В її картинах простежується східно-релігійна тематика. Микола ж малює маслом і його роботи трохи більш психоделічні.
«Це була моя перша виставка. Я спромоглась це зробити – насправді було дуже страшно. Коли не маєш досвіду – це трохи стресово, але я рада, що вдалося», – зазначила мисткиня.
Картини вражають різноманіттям кольорів і кількістю деталей. В центрі кожної, за виключенням декількох, образи, але не зовсім людей – адже коли дивишся на них, бачиш, що в цих полотнах ніби розкривається внутрішнє, потаєнне тих, хто на них зображений – і це набагато більше, ніж проста постать людини.
«Її картини дарують надзвичайні емоції: позитив, захоплення, відчуття казковості, вдивляючись в них, наче переносишся в паралельний простір. Кожна має свою історію та таємницю», – поділилася враженнями одна з поціновувачок творчості художниці Катерина Марценюк.
Вдалим обрали і місце для проведення виставки. Затишна атмосфера кав’ярні «Синій кактус», м’яке неяскраве освітлення і вдумливі розмови дозволяли відвідувачам та відвідувачкам затамувати подих і вдивлятись у картини, помічаючи все більше деталей і розкриваючи сенс – для кожного та кожної свій.
Пані Катерина зазначила, що планує і надалі виставляти свої роботи і вже отримала запрошення взяти участь у фестивалі, який відбудеться у жовтні.
Нагадаємо, на мініфестиваль неподалік Вінниці запрошують усіх, хто «без даху».
Джерело
Фото: Олена Горошинська
Источник: 0432.uaУ Вінницькій кав’ярні “Синій кактус” перезентували незвичайну виставку
Дополнительно:
АКРИЛ, МАСЛО І ТРІШКИ ПСИХОДЕЛІКИ – ВІННИЦЬКІ ХУДОЖНИКИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЮ НЕЗВИЧАЙНУ ВИСТАВКУ

1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *