На Вінниччині дітей навчали, як правильно обрати майбутню професію

4 серпня у лікувально-оздоровчому спорткомплексі «Маяк-ЛТД» відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Академія професій», у якому взяли близько 100 дітей, які тут відпочивають. Захід організували та провели фахівці Вінницької обласної служби зайнятості, щоб в ігровій формі ознайомити дітей з професіями та навчити, як правильно вибрати «свою».
Про це повідомляється на сайті ОДА.
Сім загонів-команд, на чолі з капітанами, взяли участь у захопливому квесті по локаціях Смачних, Сміливих та Красивих професій.
Професії були представлені на восьми локаціях:
Пожежно-рятувальна частина м. Гнівань представляла професію пожежний-рятувальник, Товариство Червоного Хреста – фахівця по наданню першої допомоги, Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф представляв професії лікаря з медицини невідкладних станів, фельдшера швидкої медичної допомоги, водія санітарного транспорту.
Відділення поліції №2 презентували професію поліцейського, ТОВ «Лікувально-оздоровчий спортивний комплекс» Маяк-ЛТД – кухаря, а ФОП Янішевська Світлана Ігорівна – перукаря-модельєра. Муніципальний притулок для тварин міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд» рекламували професію лікаря ветеринарної медицини та відловлювача бездоглядних тварин. Ще одна додаткова локація – Вінницької обласної служби зайнятості, де презентували професію профконсультанта.
Діти знайомилися з професіями «на дотик» – приміряли на себе бронежилети та пожежні каски, дивилися, як влаштована карета швидкої допомоги, навчалися робити зачіски та стрижки, дізналися про специфіку роботи ветеринара.
За проходження кожної локації команди отримували призові фішки та обмінювали їх на подарунки. На завершення пожежники продемонстрували дітям процес гасіння пожежі з брандспойта.
Джерело
Фото ОДА
 
Источник: 0432.uaНа Вінниччині відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Академія професій», в якому взяли участь близько 100 дітей
Дополнительно:
На Вінниччині дітей навчали, як правильно обрати майбутню професію

1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *