На Вінниччині запрацювала 46-та поліцейська станція


На Вінниччині запрацювала 46-та поліцейська станція

Про це повідомляє відділ комунікації національної поліції вінницької області.

Поліцейський вже не перший рік служить в лавах Національної поліції України та мріяв стати офіцером громади.

У заході взяли участь начальник поліції області Іван Іщенко, голова Вінницької військової адміністрації Сергій Борзов, голова громади Світлана Палісіка, керівництво управління превентивної діяльності, районного управління поліції, представники органів місцевого самоврядування та громади.

«Попри війну ми продовжуємо вдосконалювати заходи безпеки для громадян. Відкрили сьогодні ще одну поліцейську станцію у Гайсинському районі. Дякую голові громади та усім, хто підтримав ініціативу цього важливого безпекового проєкту», – відзначив очільник поліції Вінниччини Іван Іщенко.

У рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» це вже 46-та поліцейська станція. Відтепер спокій місцевих жителів 17 населених пунктів буде оберігати та захищати поліцейський офіцер громади.

Під час відкриття станції начальник поліції Вінниччини Іван Іщенко подякував за співпрацю голові Чечельницької громади.

«Відсьогодні в Чечельницькій громаді працюватиме поліцейський офіцер, який цілодобово буде з вами на зв’язку, негайно реагуватиме на усі повідомлення і заяви, надаватиме допомогу усім, хто її потребує. На службовому автомобілі офіцер об’їжджатиме усі населені пункти громади і працюватиме тільки для вас, не будучи задіяним на будь-яких інших ділянках. Його завдання, щоб ви почувалися в спокої та у безпеці»,- підкреслив Іван Іщенко.

Сергій Борзов, звертаючись до жителів Чечельницької ТГ, акцентував увагу на новітніх безпекових підходах: «Це справді нова політика взаємодії громади і поліції,- зазначив очільник ОВА.- Поліцейський офіцер завжди буде поряд з вами. Його найважливіше завдання – не розкривати злочини, а здійснювати їх профілактику, працювати на упередження злочинності».

Станція знаходиться за адресою: смт Чечельник, вул. Героїв Майдану 31.

Джерело: Вінниця.info

Источник: 0432.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *