Нове життя з Центром Здорової Молоді у Хмельницькому.

Залежність від алкоголю чи наркотиків формується за однією схемою. Різниця лише в тому, що більшість наркотичних речовин за умови їх активного вживання приводить до прискореного розпаду особистості у порівнянні з алкогольними напоями. Лікування алкоголізму у Хмельницькому https://czm-maa.org/likuvannia-alkoholizmu.html, реабілітацію після вживання наркотиків пропонує Центр Здорової Молоді. Тут ви можете розраховувати на уважний, індивідуальний підхід та доведення до результату (за умови дотримання рекомендацій лікаря).

Сама залежність проходить кілька стадій – психологічну, фізичну, хронічну. Тож для повного одужання потрібно буде відновитись на усіх трьох рівнях. Вам не обов’язково знати все про виведення із запою чи реабілітацію після наркотиків. Достатньо звернутись до профільного центру та довіритись фахівцям. Це допоможе одужати та почати нове життя.

Основні цілі реабілітації

Комплексна програма лікування залежностей ставить перед собою наступні задачі:

 • Подолати залежність, усунути гостре бажання вживати.
 • Змінити поведінкову стратегію.
 • Переосмислити звичні цінності.
 • Повернутись до активного соціального життя.

Самолікування адикції – серйозна помилка, яка буде коштувати вам часу, якщо не життя. Потрібно самому об’єктивно оцінити ситуацію та звернутись до фахівців. Приватні центри лікування наркоманії у Хмельницькому https://czm-maa.org/likuvannia-narkomanii.html пропонують свої послуги конфіденційно та гарантують уважне ставлення. Дзвінок чи візити до рехабу стануть першим кроком на зустріч новому життю.

Детокс – це початок

Мета детоксикації у лікуванні наркоманії, алкоголізму – зняти ломку, усунути жагу до вживання речовин чи алкоголю, стабілізувати самопочуття. Детокс за стандартною схемою потребує близько двох тижнів. Потім можна буде проводити комплексну діагностику організму, призначати лікування.

Реабілітація

Коли залежний прийде до тями, можна буде починати основний етап реабілітації. Позитивні зміни після детоксу дадуть пацієнту сили рухатись далі. Реабілітаційний центр у Хмельницькому на цьому етапі пропонує заняття з психологом, зустрічі з терапевтом, наркологом, реабілітологом. Саме комплексний підхід дає оптимальні результати.

Основні задачі етапу:

 • підтримка під час абстиненції;
 • вирішення психологічних питань;
 • виявлення причин залежності;
 • робота з адиктивною поведінкою, формування нових принципів життя, установок;
 • визначення подразників;
 • формування мотивації до змін;
 • тощо.

Зверніть увагу: психотерапія під час лікування наркоманії, алкоголізму може бути індивідуальною чи груповою. Оптимально буде поєднувати обидва варіанти.

Центр Здорової Молоді у Хмельницькому пропонує комплексні програми реабілітації залежностей. Пацієнт може знаходитись у клініці будь-який зручний для нього час. Після виписки надаються консультації, підтримка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *