У Вінниці на початку вересня влаштують туристичний форум “VinTourism”. ПРОГРАМА

 У Вінниці 2 вересня відбудеться туристичний форум “VinTourism”. На ньому говоритимуть про внутрішній туризм, який в умовах COVID-19 отримав новий поштовх – бум попиту на подорожі Україною.
В анонсі заходу йдеться що учасники дізнаються, як зробити туристичну галузь вигідним бізнесом, як ефективно створювати та просувати місцеві туристичні продукти та багато іншого. Зокрема зможуть зможуть почерпнути нові ідеї та завести контакти для реалізації проєктів.
– Долучайтеся до заходу та отримайте від наших топових експертів досвід успішних кейсів туристичного бізнесу, розуміння основних бізнес-процесів та особливостей внутрішнього туризму, розробку свого туристичного продукту й маршруту до нього – кажуть організатори.
ПРОГРАМА
10.00-11.00 – Реєстрація учасників, вітальна кава.
11.00-11.05 – Відкриття форуму, вітальні слова: Андрій Очеретний, заступник Вінницького міського голови.
11.05-11.20 – Презентація грантової програми/ваучерів для підтримки МСП, які постраждали внаслідок пандемії Covid-19. Надія Лисецька, керівниця Вінницької COVID-19 Бізнес-клініки, президентка Business People Club, організаторка туристичного форуму “VinTourism”.
11.20-13.00 – Панельна дискусія “Розвиток внутрішнього туризму в умовах COVID”. Модераторка – Надія Лисецька.
Спікери:
– Олександр Вешелені, директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради;
– Павло Ярмій, засновник та голова правління ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», засновник та голова правління туристичної компанії «Finist Tour» (м. Нова Каховка Херсонська обл);
– Тарас Тустанівський, голова асоціації готельєрів та власників садиб Яремчанщини, власник дизайн-готелю в с. Поляниця «Стара правда», управляючий партнер етнічного дизайн-готелю «Історія» (Івано-франківська обл);
– Павло Каленич, директор СТОВ «Агрофірма “Ольгопіль», засновник ТМ Villa Milk, (Чечельницький р-н, Вінницька область);
– Сергій Толстіхін, експерт з розвитку туризму в громадах, власник садиби “Дім мандрівника на Бакоті”, веломандрівник (31 країна на велосипеді), (Хмельницький).
– Олена Павлова, ідейна натхненниця «Коцюбинський 220», засновниця та керівниця ГО «Клуб подільської кухні», дослідниця подільської кухні, гастро-блогерка, м.Вінниця
– Василь Кіт, засновник та головний ідеолог ферми органічних сиров’ялених ковбас «WAKO» (Львів);
– Тарас Ковальчук, ресторатор, член ради правління Національної Ресторанної Асоціації, голова платформи спільних закупівельних ініціатив (Тернопіль).
13.00-14.00 – Перерва
14.00-14.30 – Тема: Сільська гостинність та освоєння колишніх ремесел в одноденній програмі «Цікаве село Гайове». Оксана Бас, шеф-кухар (Кухня королеви Бони), господиня (Гостинна садиба “Подільська родина”), експерт сільського туризму (Інформаційно-Аналітичний Центр компетенцій галузі сільського туризму), м.Бар, Вінницька обл.
14.30-15.30 –Тема: «В вогонь і в воду. Команда+ продукт =успіх». Тарас Тустанівський, голова асоціації готельєрів та власників садиб Яремчанщини, власник дизайн-готелю в с. Поляниця «Стара правда», управляючий партнер етнічного дизайн-готелю «Історія») с. Поляниця, Івано-Франківська обл.
15.30-16.00 – Тема: «Туристичний кластер». Павло Ярмій – засновник та голова правління ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання терито- ріальних громад», засновник та голова правління туристичної компанії «Finist Tour», м. Нова Каховка, Херсонська обл.
16.00-16.30 – Тема: Як колаборація брендів формує бренд регіону? Василь Ябрик, власник групи компаній Yabryk Management Group зі складом сім’ї брендів: Дика вода Закарпаття “Крайна”, мережа фітнес центрів Viper Gym, група екологічних компаній MOECO, фермерське господарство ФайноФрут, Ковзанки Iceland, мережа ломбардів Сакура, м.Ужгород, Закарпатська обл.
16.30-17.00 –Тема: «Створення зелених садиб». Сергій Толстіхін – експерт з розвитку туризму в громадах, власник садиби “Дім мандрівника на Бакоті”, веломандрівник (31 країна на велосипеді), м. Хмельницький.
З програмою заходу і списком спікерів можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
Форум “VinTourism” відбудеться у четвер, 2 вересня. Участь у ньому безкоштовна й доступна у двох форматах паралельно: онлайн – з 11:00 у “ZOOM”, та офлайн – з 10:00 у концерт-холі ресторану “MontBlanc” (вул. Соборна, 34).
Реєстрація на захід – за ЦИМ посиланням. Деталі щодо участі вживу – за телефоном: 097 505 80 50.
Джерело
Афіша – facebook.com/businesspeopleclub
Источник: 0432.uaУ Вінниці на початку вересня відбудеться туристичний форум “VinTourism”
Дополнительно:
У Вінниці на початку вересня влаштують туристичний форум “VinTourism”. ПРОГРАМА

1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *