У Вінниці представили проєкт реконструкції веслувальної бази ім. Ю. Рябчинської та території пляжу «Спартак»

[ad_1]

У Вінниці представили проєкт реконструкції веслувальної бази ім. Ю. Рябчинської та території пляжу «Спартак» (Фото)

У Вінниці представили концепцію майбутньої перебудови пляжу «Спартак» та спортивної бази з веслування ім. Ю. Рябчинської, що знаходить на березі. Територію планують кардинально оновити.

Візуалізацію майбутнього проєкту опублікував депутат Вінницької міської ради Віталій Плясовиця. Саме його архітектурна майстерня займалася розробкою.

“На сьогоднішній день від спортивної бази та й від усієї території, мабуть, залишилася лише назва. Всю основу веслування ми пропонуємо просто віддати під знесення. Рятувати там нічого. І побудувати всі необхідні приміщення для тренувань та спортивних змагань із веслування”, – зазначив Плясовиця.

У проєкті передбачено реконструкцію адміністративного корпусу, для розміщення адміністрації, тренерів, роздягальні та дві спортивні зали. Також побудують:

9 елінгів, гараж для катерів на воді, приміщення для зберігання моторів, майстерня для ремонту катерів, гараж для автобусів, які перевозитимуть катери.

На місці пустиря зведуть новий спортивний комплекс для гри у волейбол. Зал розрахований на 400 людей. Комплекс будуватимуть за всіма нормами, що дозволить проведення міжнародних змагань. Розробники зауважують, що такої зали для волейболу в місті на сьогодні немає.

Крім цього передбачено: зміцнення берега, благоустрій та озеленення всієї території, бігова доріжка, трав’яний пляж, відкритий дитячий та спортивний майданчик.

“Все це є у планах і дуже сподіваюся, що проект потрапить до програми “Великого будівництва””, – резюмував архітектор.

Джерело

[ad_2]

Источник: 0432.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *