Вінничани хочуть створити у місті нові зони для вигулу собак


Вінничани хочуть створити у місті нові зони для вигулу собак

https://petition.e-dem.ua/vinnytsia/Petition/View/2453

Вінничани хочуть створити у місті нові зони для вигулу собак, фото-1

«З кожним роком в нашому місті кількість тих хто утримує собак зростає. Вже давно виникла потреба у місцях де власники тварин спокійно можуть вигуляти своїх чотирилапих друзів, і де вони нікому не будуть заважати. Наразі місто має евакуйованих тварин , яким шукають притулок у сім’ях, але проблема спокійного вигулу, з відсутністю порушення закону в нашому місті не сприяє цьому процесу!

В багатьох дворах є зони, на яких ростуть дерева, які не є перепоною для того, щоб поставити огорожу, та дозволити там грати собакам. Професійні майданчики з спец. обладнанням можуть будуватись 1 на мікрорайон, але у випадку перекриття щоденної необхідності прогулянок з собаками майданчиків необхідно більше. Хай він буде не великим, але він буде! Ті самі 400-500 м. кв. вже врятують ситуацію, яка склалась. Кожен майданчик може закрити територію радіусом 1500-2000 м. В інших випадках не встигнеш до майданчика дійти, як вже час вести собаку додому.

Наразі наша Вінниця має 1 ділянку у парку Дружби Народів, що не є рішенням проблеми. Прохання перейняти практику європейський міст, та забезпечити місто не тільки табличками «вигул тварин заборонено», а й поширити поруч з нашими оселями таблички «територія для вигулу домашніх тварин», – йдеться у петиції.

Щоб петицію розглянули у Вінницькій міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Джерело: 24Вінниця

Источник: 0432.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *