Заступник директора дитячої школи мистецтв «Вишенька» пішов захищати Україну


Заступник директора дитячої школи мистецтв «Вишенька» пішов захищати Україну

Сьогодні чоловік захищає Україну в лавах Нацгвардії. 

Про це повідомляють у військова частина 3008 Національної гвардії України.

До великої війни Юрій працював старшим викладачем класу баяна та акордеона, керував оркестром народних інструментів, а також виконував обов’язки заступника директора з навчально-виховної роботи у вінницькій дитячій школі “Вишенька”. Взяв в руки зброю після мобілізації. Але навіть на позиції він не полишає творчість – пише та грає. Завдяки музиці підтримує бойовий дух побратимів.

“Після вторгнення РФ, я був мобілізований та пішов захищати Батьківщину. Вважаю, що так повинен вчиняти кожен українець, якщо не зі зброю в руках, то допомагати ЗСУ, – каже викладач, – Дехто говорить, що музика не на часі, але це помилково. Музика допомагає, прокидається відчуття захисту рідної сім’ї та землі. Я впевнений – ми переможемо”. 

Чоловік зізнається, що бажає якнайшвидше повернутися на роботу та навчати дітей. Проте зауважує, що надалі робити акцент на патріотичному вихованні учнів та любові до своєї землі. 

Нагадаємо, гвардієць з Козятина Дмитро Плотніцький несе службу на сході України, але навіть на позиціях не полишає улюблене заняття – спів. Для побратимів виконує пісню про потоплений крейсер “Москва”.

Джерело: Вінницький бізнес портал

Источник: 0432.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *