Поліція проводить перевірку жмеринчанки на причетність до колаборації з рф

[ad_1]

Мешканку Жмеринки 36-ти років, яка використовуючи власний смартфон проводила фото-/відеофіксацію військової техніки ЗСУ передали відповідним службам. За словами підозрюваної, відеофайли надіслала нібито знайомому.

Під час патрулювання територією залізничного вокзалу у місті Жмеринка поліцейські побачили жінку, яка здійснювала зйомку військової техніки на власний телефон. Зазначене привернуло увагу правоохоронців.

В подальшому, під час перевірки смартфону, зафіксовано наявність відеоматеріалів з об’єктами цивільної інфраструктури (зд вокзал) та переміщення військової техніки. Разом з цим, встановлено факт передачі зазначених матеріалів шляхом надіслання іншому користувачу мессенджера Telegram.

Поліція проводить перевірку жмеринчанки на причетність до колаборації з рф, фото-1

Наразі щодо жінки проводяться слідчі дії.

Нагадуємо, що Міністерство оборони України у своєму зверненні від 25 лютого 2022 року категорично заборонило фото-, відеофіксацію переміщень військової техніки та облич військовослужбовців ЗСУ з подальшим розповсюдженням такої інформації.

24 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський у відеозверненні до українців у зв’язку з початком Росією війни оголосив про введення воєнного стану. Росія розпочала масштабний наступ на Україну та здійснює ракетні обстріли українських міст.

Джерело: Національна поліція України

[ad_2]

Источник: 0432.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *