Акрилова пудра для нігтів – що це та як її використовувати

Гарні, доглянуті нігті з можливістю різноманітних варіацій манікюру – це мрія кожної! Але інколи може зіштовхнутися з проблемою ламкості пластини чи з повільним ростом нігтів. Тоді найкращим рішенням буде звернення до кваліфікованого майстра, який може запропонувати нарощення, укріплення поверхні акриловою пудрою. 

Також можна самостійно провести процедуру вдома, головне дотримуватися технік і придбати якісну продукцію – магазин косметики Froomo може запропонувати широкий асортимент продуктів для створення розкішного манікюру.

Акрилова пудра для нігтів – що це? Види акрилової пудри

Акрилова пудра є інноваційним засобом для нарощування та зміцнення нігтів. Цей матеріал використовується у нейл-індустрії для створення ефектних дизайнів та надійного захисту нігтьової пластини.

 Існує кілька видів акрилу, кожна з яких надає унікальні можливості. Прозорий та матовий порошок ідеальні для нарощування, французького манікюру, акваріумного дизайну. Кольорова пудра пластична, підходить для створення візерунків, малюнків, аплікацій. Камуфлююча чудово маскує недоліки нігтя, вирівнює тріщини. Неоновий використовується у скульптурному дизайні та мерехтить при ультрафіолетовому світлі. Глітерна пудра з блискітками підходить для святкового чи різноманітного повсякденного манікюру.

Склад акрилової пудри

Секрет ефективності акрилової пудри полягає у її складі. Зазвичай входить порошок, який поєднується зі спеціальним гелем. Цей динамічний дует забезпечує легкість нарощування, міцність. Комбінований склад також сприяє зміцненню нігтьової пластини, роблячи її більш стійкою, здоровою.

Переваги та недоліки акрилової пудри

Переваги засобу неймовірно численні:

 • матеріал забезпечує стійке покриття, стійкість до пошкоджень, довговічність манікюру;
 • легкість у застосуванні робить його доступним навіть для початківців;
 • швидке застигання в УФ лампі, що значно заощаджує час, проведений за процедурою;
 • широкий вибір текстур, кольорів;
 • безпечний, не токсичний склад; 
 • прийнятні ціни на матеріали, що робить їх придатним для домашнього манікюру.

Що стосується недоліків, то можна відзначити, що матеріал забезпечує лише формальне зміцнення нігтів, не маючи лікувальних властивостей. Наче маскуючи проблему ламкості, порошок не вирішує її. Також, що для нанесення порошку потрібні певні навички та вміння, це не просто пофарбувати пластину звичайним лаком.

Інструкція з використання акрилової пудри

Розглянемо покрокову інструкцію застосування акрилу для початківців, які створюють нейл-дизайни вдома:

 1. Перший етап – підготовчий. Потрібно зняти лак, якщо поверхня була покрита, зробити класичний гігієнічний або апаратний манікюр за допомогою фрезера. Далі треба знежирити поверхню спеціальними засобами.
 2. Нанесення тонкого шару бази без просушування під лампою. Поки поверхня ще липка, акуратно (найкраще це робити над аркушем паперу) наносимо акрилову пудру на нігті. Варто робити рівномірне та щільне покриття, уникаючи утворення грудок та опуклостей. 
 3. Забезпечте повне висихання покриття під УФ-лампою.
 4. Зайве прибирається за допомогою щіточки.
 5. Коли покриття стане досить щільним, додаємо ще один шар бази та закінчуємо лаком або гель-лаком. На дуже ламких нігтях можна застосувати два шари складу. Цей матеріал також чудово підходить для експериментів у нейл-дизайні. Наприклад, створення кількох шарів кольорової пудри зробить цікаву «цукрову» текстуру, також її застосовують для в’язаного ефекту.

Для нарощування потрібно змішати пудру з мономером (ліквідом) до отримання в’язкої консистенції гелю. З цієї пасти формують ніготь потрібної довжини та форми. Склад швидко твердне на повітрі, що потребує оперативності в роботі. Після застигання форму можна коригувати, використовуючи пилку з жорстким абразивним покриттям.

Акрилова пудра – дійсно інноваційний засіб, що відкриває нові грані у світі манікюру. Використовуйте його, експериментуйте з дизайнами й насолоджуйтесь стійким результатом, який підкреслить вашу індивідуальність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *