Готуємось до майбутніх врожаїв або передпосівна обробка землі

Отримання високого урожаю сільськогосподарських культур, потребує докладання великих зусиль. Але для гарного розвитку рослин потрібні різні поживні речовини, які не завжди присутні у достатній кількості в ґрунті. Позбутися дефіциту поживних речовин та забезпечити рослинам захист допомагають мінеральні добрива. Високу ефективність демонструє комплексне міндобриво нітроамофоска.

Подготовка почвы к посадке различных культур | Cельхозпортал

Переваги Нітроамофоски-М

Універсальне екологічне азотно-фосфорно-калійне добриво, що випускається у вигляді гранул, повністю задовольняє вимоги держстандартів. Крім основних активних речовин добрива (азоту, калію та фосфору)в його складі присутні мікроелементи (мідь, марганець, цинк, залізо та інші), що забезпечує високу ефективність використання всіх компонентів. Нітроамофоска-М:
– насичує рослини поживними речовинами;
– забезпечує нейтралізацію рівня кислотності ґрунту;
– підходить для догляду за різними сільськогосподарськими культурами;
– сприяє покращенню вуглецевого живлення коріння рослин;
– допомагає збільшенню врожайності від 30 до 70%.
Ефективність добрива підтверджують численні наукові дослідження та досвід аграріїв з різних регіонів країни.

Особливості використання комплексного добрива

Щоб виростити багатий урожай сільгоспкультур, треба дотримуватися рекомендацій виробника щодо того, коли вносити нітроамофоску, та в якій кількості. Щоб грамотно застосовувати добриво треба вивчати агрохімічні особливості ґрунту, враховувати погодні умови та наявність або відсутність поливу. До речі, компанія «ТЕТРА-АГРО» надає аграрним господарствам безкоштовну послугу по визначенню рівня кислотності ґрунту.
У період вегетації NPK добрива вносять лише у зволожений ґрунт, не допускаючи контакту з кореневою системою рослин.
Найкраще себе проявляє Нітроамофоска-М на ґрунтах, pH яких не перевищує показника 6,5. При зберіганні продукту, щоб не допустити злипання гранул, треба щоб вологість у приміщенні не перевищувала 50%. 
Фасують добриво у мішки по 5 та 25 кілограмів, для гуртових партій використовують біг-беги вагою 1 тонн.
Доставлення замовлень здійснюється у всі регіони країни. Для цього використовується залізничний транспорт, автотранспорт виробника або незалежних перевізників, самовивіз.
Оформити замовлення аграрії можуть через сайт компанії «ТЕТРА-АГРО», або узгодити деталі постачання телефоном. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *