Пошук підрядника для проведення польових робіт на аграрному маркетплейсі VAS

У той час як усі насолоджуються першими весняними днями, у фермерів починає боліти голова від хвилювання та майбутньої підготовчої роботи на полях, адже саме від їхньої успішності залежить весь аграрний сезон загалом.

Які польові роботи варто проводити навесні, їх хитрощі і, звичайно, які з них можна сміливо делегувати фахівцям варто розглянути докладніше.

Усі заходи та проведення польових робіт можна умовно поділити на дані процеси:

  • початкова оранка поля;
  • боронування ґрунту;
  • внесення мінеральних добрив для підживлення ґрунту;
  • безпосередній посів насіннєвого матеріалу;
  • хімічний захист кореневої системи паростків

Оранка є відкриваючою дією. Якщо описувати коротко, то проводиться розпушування верхніх шарів ґрунту, тим самим відбувається пом’якшення ґрунту та насичення його киснем для подальшого посіву.

Весь процес оранки виконується трактором за допомогою навісного обладнання (плугу).

Хороший фахівець перед цим обов’язково очистить ділянку від соломи, залишків рослин, засипе ями та перевірить рівність устілки ґрунту. Обов’язково уточнюйте цей нюанс під час вибору підрядника на весняно-польові роботи для аграріїв.

Слідом вирушає аграрний «прийом» – боронування. Після першого етапу обов’язково потрібно розпушити брили, що залишилися, і прибрати ґрунтову кірку – це важливо для правильного потрапляння вологи на ділянку. Підрядник може надати бренди та марки обладнання, щоб визначити чи підійде воно для ваших об’єктів та площі, яку ви плануєте обробляти.

Завершальний етап перед посівом – покращення якості землі добривами. Ці маніпуляції дуже важливі підвищення продуктивності врожаю. Ділянка повинна бути готова до посіву та наповнена корисними речовинами та елементами. Для цього використовуються розкидачі добрив.

Як відомо, підрядника слід шукати заздалегідь, оскільки хороший фахівець буде постійно задіяний і може не мати часу.

Замовити польові роботи можна й у мережі та онлайн. Зараз для цього з’явився повноцінний сервіс-аграрна дошка оголошень VAS: https://ua.vas.trade/

У розділі «Послуги» можна знайти кваліфікованого спеціаліста або навіть команду на будь-який етап з вищеописаних польових робіт. Ви можете натиснути на будь-яке оголошення про польові роботи для аграріїв на сайті, написати приватне повідомлення в чат, а головне-попередньо прочитати відгуки та поспілкуватися з потенційним працівником.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *