Як купити автомобіль на американському аукціоні?

Купити авто з США – фінансово вигідно, можна зекономити до 75% від вартості автомобілів. Але разом з цим це потребує клопоту та часу, в окремих випадках чекати свою «ластівку» доводиться до півроку. 

Крок 1. Знайдіть лот і виграйте аукціон

Автомобілі із Америки купують на спеціальних аукціонах, на які вони потрапляють після конфіскації та судового рішення. Найчастіше це трапляється внаслідок фінансового банкрутства власника транспортного засобу, і мова йде про корпоративні автопарки. Такі аукціони організовуються федеральними органами, тому всі машини на них перевірені. Крадені, із збитими номерами чи після затоплення не допускаються до аукціонів. 

Аукціони проводяться в електронному форматі, тобто ви можете перебувати у будь-якій точці світу, де є інтернет. 

Крок 2. Організуйте доставку

Доставка авто з США здійснюється морським транспортом. Тобто автомобіль потрібно спочатку доставити у порт, а там знайти міжконтинентального перевізника. Звісно, коли ви знаходитесь на іншому кінці світу (у Києві, Харкові чи Дніпрі) зробити це досить проблематично. Але існують спеціальні логістичні компанії, які можуть за довіреністю виконати цю роботу за вас. Ви будете вже зустрічати свою нову автівку в Україні. Але потрібно проаналізувати пропозиції і знайти перевізника із найнижчими тарифами. 

Крок 3. Пройдіть процедури митного оформлення

Розрахувати повну суму податкових платежів допоможе спеціальний калькулятор розмитнення авто.   У ньому потрібно ввести марку авто, рік випуску, об’єм двигуна, рік випуску і система розрахує платежі по кожному із податків (мито, ПДВ, акциз, збір до Пенсійного Фонду) окремо та загальну суму. Сама процедура докладно прописана в українському законодавстві, і якщо не відходити від правил, пройти її досить просто.

Альтернатива – зверніться до професіоналів 

Можна купити авто з Америки набагато простіше, звернувшись до компанії Car Hunter. Це професіонали, які ввезли до України більше 50 тисяч американських машин. Це дозволить вам зекономити а) гроші, б) час. Якщо самостійно займатись усіма питаннями – від пошуку і викупу авто до його доставки і розмитнення, процес може затягнутись на півроку. Із професіоналами час скорочується до 45-60 днів. Тепер стосовно економії коштів. Професіонали знають, де знайти найбільш вигідні пропозиції та як виграти торги, мінімально піднімаючи ставки, як зекономити на транспортуванні. Вони мають величезний досвід у цих питаннях. Тому навіть після оплати посередницьких послуг, загальна сума чеку за покупку буде нижчою. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *