Як оптимізувати збирання врожаю на агропідприємствах

Процес збору врожаю включає в себе не тільки безпосередню роботу комбайна на полі, але й логістику і складування продукції. Агрологістика – це комплекс з організаційних та управлінських заходів, що дозволяє оптимізувати збирання врожаю на агропідприємствах. Важливим аспектом агрологістики являється ефективна та контрольована робота промислового транспорту, від синхронних дій якої залежить швидкість доставки продукції до сховищ або на заводи. Оптимізація збирання врожаю на агропідприємствах має ключове значення для контролю за процесами збору та транспортування продукції.

GPS-моніторинг як рішення для проблем агрологістики

Ефективність роботи промислової техніки визначається, зокрема, швидкістю перевезення та витратами на одиницю ваги. Важливим аспектом продуктивної агрологістики є контроль агропромислової техніки. Як правило, контроль за усіма одиницями техніки може відбуватися лише за допомогою єдиної GPS-системи у зв’язці з відповідним програмним забезпеченням. Завдяки цій системі клієнт може оперативно отримувати та аналізувати дані про ту чи іншу роботу автотранспорту своєї компанії. Модуль агрологістики, докладніше про який можна подивитися на сайті компанії Мікро Тронік, може забезпечувати оптимізацію роботи диспетчерських служб, ліквідацію простою техніки та збільшення потоку вантажоперевезень.

Важливість ефективної роботи техніки на підприємстві

На великих і середніх агропідприємствах використовується велика кількість різноманітної техніки, що дозволяє звести до мінімуму ручну працю. Навіть незважаючи на автоматизацію та оптимізацію багатьох процесів на агропідприємствах, людський фактор залишається досі актуальним. Завдяки системному контролю збирання врожаю, клієнт буде мати змогу відстежувати кожну одиницю техніки, незалежно від того, де вона знаходиться та яку роботу виконує.

Дані з техніки можуть бути отримані в режимі реального часу, що дозволяє встановити повний контроль за усім парком агротехніки та мінімізувати будь-які порушення в роботі.

Модуль «Агрологістика» від компанії Мікро Тронік

Розроблений модуль для оптимізації процесів логістики агропідприємств має змогу адаптуватися під будь-який регіон і особливості вирощування тих чи інших культур, а також дозволяє створювати докладні звіти про роботу транспорту та здійснювати контроль за часом, який витрачається водієм.

Цей інструмент здатен відслідковувати пересування транспорту в автоматичному режимі та видавати необхідні дані в певний момент часу. Обов’язково зверніть увагу сюди, якщо вас зацікавили переваги оптимізації агрологістики від Мікро Тронік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *