Вінницька «Нива» виграла у хмельницького «Поділля»


Вінницька «Нива» виграла у хмельницького «Поділля»

Головний тренер вінницької «Ниви» Ігор Леонов зберігає «стриманий оптимізм» щодо гри команди у наступному сезоні. І перемога над командою з першої ліги дає тренеру ці підстави. Принаймні, так він стверджує.

Ігор Леонов прокоментував перемогу над хмельницьким «Поділлям» (2:1) у дописі на сторінці вінницького футбольного клубу у Фейсбуці.

«Наразі команда проходить тренувальні збори. Це важливий етап підготовки до сезону. У грі з «Поділлям» хлопці – молодці. Вони витримали в хорошому темпі два тайми. Якщо таким же чином будуть тренуватися і грати, то, думаю, далі буде все гаразд».

-Ігорю Івановичу, як наша команда виглядала на фоні колективу Першої ліги? Адже, як відомо, «Нива» із наступного сезону також боротиметься за підвищення в класі…

-Я поставив умови керівництву: через пів року «Нива» буде прагнути боротися за вихід до Першої ліги. Тому на зборах будемо намагатися грати контрольні із тими командами, які допоможуть оцінити наш рівень. Зокрема, Першої ліги.

-Як буде оновлюватися склад перед сезоном?

-Підсилення обов’язково буде. Адже поки що в обоймі, на контракті в клубі перебуває лише 15 футболістів. Ми слідкуємо за потенційними кандидатами, оцінюємо їхній рівень. Наразі на перегляді перебуває 3-4 футболісти.

-Було помітно під час гри, що Ви незадоволені деякими епізодами. Що Ви хотіли би покращити?

-Треба, щоб наші футболісти робили менше помилок у простих ситуаціях. Хоча гравці добре розуміють мої вказівки, всмоктують інформацію. Подобається, як футболісти стараються. За 10 днів нашої спільної роботи команда в цілому зрозуміла, чого я хочу досягнути. І це найголовніше!

-До поновлення чемпіонату України залишилося 1,5 місяці. Як Ви думаєте, «Нива» зможе добре підготуватися до сезону?

-В завершальній частині сезону нашій команді буле складно вибратися із середини турнірної таблиці, зважаючи на наявний турнірний доробок. Адже 4 клуби значно відірвалися від конкурентів. Але в завершальних матчах будемо битися з усіма, в тому числі із лідерами. Нікому поступатися не збираємося.

Джерело

Источник: 0432.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *