До Вінниці привезли чудотворну ікону Божої Матері, яка мироточить. Священник розповів історії зцілення

[ad_1]

2 листопада у Спасо-Преображенський кафедральний собор, що у Вінниці, привезли чудотворну ікону Пресвятої Богородиці «Іверська-Мирненська (Мироточива)». Ікона унікальна тим, що з неї витікає цілюще миро.

Перед тим, як привезти ікону до Вінниці, Священний Синод Православної Церкви України благословив її всецерковне шанування.

Зустріли Мирненську ікону архієреї та духовенство на чолі з митрополитом Симеоном, а також сотні вірян. А після зустрічі перед іконою був відправлений молебень і розпочалося всенічне бдіння, яке очолив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Ікона Божої Матері «Іверська-Мирненська» перебуватиме у кафедральному соборі м. Вінниці з 2 до 6 листопада.

До Вінниці привезли чудотворну ікону Божої Матері, яка мироточить. Священник розповів історії зцілення, фото-1

Історії зцілень

Ікона Пресвятої Богородиці «Іверська-Мирненська (Мироточива)» знаходиться у храмі, названому на її честь, у селі Мирне (колишня Кіровка) Калинівської міської територіальної громади.

Мироточити ікона почала на свято архістратига Божого Михаїла 21 листопада 2007 року. Незабаром сльози змінилися крапельками ароматного мира.

Раз у тиждень настоятель збирає миро і роздає паломникам. Найсильніше образ мироточить, коли правиться Літургія. Миро стікає на вату, яку роздають вірянам. Іноді мироточіння буває настільки рясним, що за добу збирається понад літр мира.

З 2007 року від чудотворної ікони Божої Матері та від мира, що витікає з неї, сталося чимало зцілень, про які розповів настоятель храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Віталій Трач.

До Вінниці привезли чудотворну ікону Божої Матері, яка мироточить. Священник розповів історії зцілення

Перше оздоровлення, яке було зафіксоване, – це вилікувана мастопатія у жінки з Житомира.

«Жінка приїхала по роботі, а не ціленаправлено до чудотворної ікони. Але почула від людей про цю ікону, прийшла до храму. Жінка мала грудну мастопатію. Коли зайшла до храму, там було багато людей, жінка гірко плакала. Отримала крапельки благоводного мира. Приїхала додому і сталося чудо. Жінка оздоровилася за ніч. Розповідає, що вранці прокинулася від неприємного запаху від себе, виявляється, її прорвало. Вся нечистота вийшла. В лікарні тоді сказали, що оперативного втручання не потрібно. А за гроші, які вона зібрала на операцію, купила в магазині всі квіти, вона йшла до ікони Пресвятої Богородиці «Іверської-Мирненської (Мироточивої) і розсипала по дорозі ці квіти», – розповів отець Віталій.

Серед найяскравіших випадків зцілення на Вінниччині – історія хлопця Олександра з села Ситківці Гайсинського району.

«Йому зробили трепанацію черепа, вирізали пухлину, а пізніше просто виписали додому. Лікарі сказали, що все, що можна було зробити, вони зробили. Але глибокими молитвами матері, перед чудотворною іконою сталося чудо. Хлопець до сьогоднішнього дня живий, сподіваємося, що буде жити ще довгі роки. Але хвороба відступила», – додав отець Віталій.

Є також історія родини, яка прилетіла з Німеччини, аби взяти чудодійного мира для своєї доньки Вероніки, котра захворіла на туберкульоз кісток. Після відвідин храму, не встиг ще літак, на якому вони поверталися, приземлитися у Мюнхені, як дівчинці стало краще, за три дні – ще краще, а потім хвороба взагалі відступила. З вдячності родина подарувала Богородиці гарну корону, яка до сьогоднішнього дня прикрашає кіот ікони. Подарунків вдячні за зцілення люди залишають біля ікони чимало. Хтось приносить золоті і срібні прикраси, а хтось – прості дерев’яні хрестики і особисті речі.

З 2007 року ікона Божої Матері з Мирного відвідала багато храмів як на Вінниччині, так і в багатьох містах України та світу.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/

[ad_2]

Источник: 0432.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *