У БОЯХ ЗА УКРАЇНУ ЗАГИНУЛИ ТРОЄ ЗАХИСНИКІВ З ВІННИЧЧИНИ

[ad_1]

Вічна пам’ять Героям!

На передовій загинули троє захисників з Вінниччини: Сергій Небожак – мешканець Іллінецької громади, Богдан Криворучко з Тростянецької громади та Михайло Барський з Тульчинської громади.

У районі міста Соледар Донецької області загинув Сергій Сергійович Небожак – мешканець Іллінецької громади, що на Вінниччині.

Як повідомляє Іллінецька міська територіальна громада, дату і час поховання повідомлять додатково.

Іллінецька міська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого Захисника. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи. На жаль, війна забирає життя найкращих, – йдеться у дописі.

У БОЯХ ЗА УКРАЇНУ ЗАГИНУЛИ ТРОЄ ЗАХИСНИКІВ З ВІННИЧЧИНИ

Фото – зі сторінки Іллінецької міської територіальної громади у Facebook

У Тростянецькій громаді повідомили про загибель Богдана Олександровича Криворучка, якому було 27 років. Старший солдат Богдан Криворучко з 2019 року служив за контрактом та був учасником бойових дій у зоні АТО/ООС. Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну брав участь у боях за звільнення Миколаївської та Херсонської областей. 16 січня поблизу населеного пункту Водяне, Ясинуватського району, Донецької області загинув.

У БОЯХ ЗА УКРАЇНУ ЗАГИНУЛИ ТРОЄ ЗАХИСНИКІВ З ВІННИЧЧИНИ, фото-1

Крім цього, у Тульчинській громаді повідомили про Михайла Васильовича Барського, якому було 38 років. Сержант Барський Михайло Васильович був старшим бойовим медиком ремонтної роти. Він загинув 15 січня 2023 року біля населеного пункту Водяне Ясинуватського району Донецької області.

У БОЯХ ЗА УКРАЇНУ ЗАГИНУЛИ ТРОЄ ЗАХИСНИКІВ З ВІННИЧЧИНИ, фото-2

Джерело: https://i-vin.info/

[ad_2]

Источник: 0432.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *