Розуміння модульних заміських будинків

Модульні будинки складаються із секцій заводського виготовлення, які доставляються на будівельний майданчик вантажівками та з’єднуються разом. Хоча вантажники роблять це нечасто, вдруге модульний будинок можна перевезти. Дізнайтесь більше про каркаси та фундаменти модульних будинків, а також про те, як перенести свою власність на інше місце. Так само це може бути заміський модульний вагончик. Купити вагончик на дачу можна на сайті https://www.vagondom.com.ua/.

Каркаси модульних будинків та типи фундаментів

Існує два основних варіанти каркаса модульного будинку — на каркасі і без каркаса, при цьому каркас відноситься до сталевої рами, на якій будівельник збирає будинок.

Для модульних каркасних будинків перевізники піднімають конструкції з каркаса за допомогою крана і розміщують їх на постійному фундаменті. Каркасні конструкції припускають, що модульний будинок залишається на сталевій опорі при встановленні.

Залежно від каркаса та розташування ваш модульний будинок може бути розміщений на кількох типах фундаменту:

Пірс: закріпіть свій модульний будинок і захистіть його від повеней та морозу за допомогою цементних циліндрів, вкопаних у землю. Опори із прикріпленими сталевими ременями утворюють сталевий каркас для вашого будинку із закритим вініловим плінтусом.

Плита: додайте стабільності при зимових температурах замерзання за допомогою доступного фундаменту з бетонної плити, засипаного піском або гравієм. Плита забезпечує чисту, суху область під вашим будинком для захисту від повеней, вітру та морозу. Об’єднайте опори внизу для максимально можливого опорного фундаменту.

Плінтус із плит та бетонних блоків: створіть додатковий простір для інженерних комунікацій та зберігання під вашим будинком за допомогою популярної естетики з паличок. Блокувальні пости під сталевими балками будинку забезпечують підтримку, а периметр забезпечує захист від шкідників та вітру.

Повзучий простір: витримайте вагу вашої оселі, утримуючи її на висоті від землі. Цей фундамент забезпечує середню вартість установки та стійкість до вологості, вітру, термітів та морозу.

Цокольний поверх: додайте додаткову житлову площу з надійним фундаментом, вікнами та дверима для вашої оселі, використовуючи точні розміри та міські будівельні норми. За більш високої вартості підвальні фундаменти збільшують площу та вартість вашого будинку.

Незалежно від того, знайшли ви садибу своєї мрії або хочете переїхати в інше місце для роботи або близькості до сім’ї, модульні будинки для переїзду дозволяють упакувати все і взяти з собою. Переміщення конструкції включає видалення та переміщення модульних частин. Все це робиться легко та просто.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *